کاشت مو

عمل کاشت مویک راه حل دائمی برای باز گرداندن موهای زنده به پوست سر، می باشد. روش های جدید کاشت موی طبیعی سر، این امکان را فراهم می کنند که فرد جای موهای از دست رفته را به وسیله موهای طبیعی و در حال رشد خود، پر کند. پس از این عمل، مو ها به هیچ مراقبت خاصی نیاز ندارند و مانند موهای طبیعی تنها کافی است آن ها را شسته، حالت دهید و کوتاه کنید. امروزه، عمل کاشت مو در حدی بی نقص انجام می شود که آرایشگر نیز معمولا نمی تواند تشخیص بدهد که پیوندی صورت گرفته است.

 

در روش FUT :

در این روش جهت فراهم کردن گرافت های کاشت مو از پوست پشت سر نواری باریک برداشته می شود. از این نوار گرافت های فراوانی فراهم می شود که آنها را در سرم و ظرف های مخصوص آماده ی کاشت می کنند.

  در روش FIT :

در این روش با استفاده از قطعه ای مخصوص گرافت ها از پشت سر برداشته می شوند. محل گرافت های برداشته شده به شکل سوراخ های ریزی باقی مانده و به مرور زمان کم رنگ تر می شوند.

 

-افراد مناسب برای استفاده از این روش:

 

هر کسی که دچار ریزش مو شده باشد، می تواند داوطلب انجام این عمل شود. از جمله :

آقایان که دچار الگوی طاسی مردانه می شوند.

خانم هایی که ریزش موی زنانه دارند.

آقایان یا خانم هایی که می خواهند خط مو های خود را باز گردانده و یا آن را تغییر بدهند.

افرادی که دچار جای زخم باقی مانده ناشی از جراحت یا بیماری شده اند .

همچنین کسانی که در اثر جراحی موهای خود را از دست داده اند

افرادی که می خواهند ابرو، مژه و ریش پر پشت تری داشته باشند.

 

کاشت ابرو عملی مشابه به کاشت موی سر است، با این تفاوت که کاشت ابرو باید توسط متخصصی با مهارت و ذوق هنری بیشتر انجام شود تا نتیجه مطلوبتری به دست آید. ابروها که در حقیقت چشم‌ها را قاب می‌گیرند و محدوده آنها را تعیین می‌کنند، جزء مهمی از صورت به شمار می‌آیند. کاشت ابرو چنانچه به خوبی و با مهارت انجام شود، می‌تواند صورت را کامل و زیباتر کند، اما اگر جراح نتواند عمل را به خوبی انجام دهد، جذابیت چهره بیمار به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت.

 

 

کلينيك تخصصی پوست و مو هما با کادری مجرب و آموزش دیده از متخصصین و بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و جدیدترین روش های روز دنیا در زمینه های زیبایی و کاشت مو در خدمت شما عزیزان می باشد.