افتادگی بازو

 

آیا شما هم در مورد افتادگی پوست اضافه‌ای که از بازوی شما آویزان شده است، نگرانی دارید؟ مسلماً وقتی که در اثر پیری یا کاهش وزن، پوست اضافه‌ای بر روی بازوهای شما تشکیل می‌شود، دیگر آن اندام زیبا و ظاهر خوش‌فرم خود را نخواهید داشت، حتی در صورتی که رژیم غذایی سالم و ورزش منظم داشته باشید. اما متخصص می‌تواند با انجام جراحی لیفت بازو، زیبایی و فرم مطلوب را به بازوهای شما بازگرداند.

 

جراحی بازو که یک عمل جراحی برای حذف چربی‌های اضافه از بازو و فرم دادن به عضلات و پوست بازو است و با هدف اصلاح علائم پیری یا کاهش وزن در بازوها انجام می‌شود، جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی) نامیده میشود. براکیوپلاستی می‌تواند همراه با عمل لیپوساکشن برای حذف چربی‌های اضافی بازو قبل از کشیدن پوست آن انجام شود. نتیجه این عمل به صورت بازوهایی خوش‌فرم، لاغر و محکم خواهد بود.

 

لیفت بازو می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که شاید شما انتظار خیلی از آن‌ها را هم نداشته باشید. در واقع علاوه بر بازوهای خوش‌فرم و تراشیده، عمل لیفت بازو می‌تواند مزایای زیر را به دنبال داشته باشد:

 

به شما امکان می‌دهد تا بتوانید لباس‌های آستین کوتاه و بدون آستین را بدون احساس خجالت، بپوشید.

روند افتادگی و پیر شدن بیشتر پوست اضافی بازو را متوقف می‌کند.

اهدافی که از لاغر کردن بازو و کاهش مقدار زیادی از وزن بدن خود داشته‌اید را تکمیل می‌کند.

به شما امکان می‌دهد که بتوانید پیراهن‌ها، ژاکت‌ها و سایر لباس‌هایی که آستین تنگ دارند را به راحتی بپوشید.

 

این عمل را می‌توانید با سایر عمل‌هایی که معمولاً برای فرم‌دهی بدن انجام می‌گیرد، مانند جراحی کشاله ران به صورت همزمان انجام دهید تا اندام زیباتر و ظاهر جذاب‌تری داشته باشید.