ابدومینوپلاستی

کلینیک   تخصصی زیبایی هما برای جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، دارای یک ساختار نوآورانه پزشکی است که گستره‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد.

 

بارداری، کاهش وزن و روند طبیعی پیری می‌تواند موجب افتادگی پوست در منطقه اطراف شکم شود. این افتادگی پوست، از طریق ورزش یا درمان غیر تهاجمی رفع نمی‌شود. بلکه راه‌حل آن، جراحی کوچک کردن شکم (ابدومینپلاستی) است که نتیجه آن، داشتن یک شکم صاف‌تر با پوست محکم‌تر می‌باشد.

 

ما با افتخار، خدمات تیمی از باتجربه‌ترین مشاوران و جراحان پلاستیک و ترمیمی در ایران برای جراحی زیبایی شکم، ارائه می‌کنیم.

ابدومینوپلاستی که معمولاً جراحی کوچک کردن شکم نامیده می‌شود، یک تکنیک جراحی زیبایی شکم است که برای صاف‌تر و محکم‌تر کردن پوست شکم انجام می‌شود. در این روش، به منظور سفت کردن عضلات و بافت ناحیه شکم، چربی و پوست اضافی شکم برداشته می‌شود.

جراحی کوچک کردن شکم (ابدومینپلاستی) با از بین بردن پوست شل و اضافی (که متناسب‌تر‌ با شکل بدن شما است)، شکمتان را صاف‌تر خواهد کرد. تغییرات و نتایج بدست آمده از عمل زیبایی شکم ، تا زمانی دوام خواهد داشت که شما شیوه زندگی سالم و وزن مناسب خود را بعد از عمل جراحی، حفظ کنید.

چه تفاوتی بین کوچک کردن شکم و لیپوساکشن وجود دارد؟

جراحی کوچک کردن شکم (ابدومینپلاستی) شامل حذف پوست شل و اضافی و مقداری از بافت همبند اطراف آن است، اما شامل حذف قابل توجه ذخایر چربی نیست. افرادی که به علت کاهش وزن بعد از زایمان دچار پوست اضافی شکم شده‌اند، معمولاً کاندیدهای ایده آل برای این روش هستند.

 

اما افرادی که فقط خواهان حذف چربی اضافی هستند، برای انجام لیپوساکشن کاندید مناسب خواهند بود. از آنجا که پوست بدن ممکن است در مقابل کشیده و محکم شدن مقاومت کند، جراحی کوچک کردن شکم می‌تواند به بهبود نتیجه حذف چربی کمک کند. مشاوره با جراح خود به شما کمک خواهد کرد که از روش و یا روش‌هایی که ممکن است نیاز داشته باشید، آگاه شوید.