تزریق ژل

ژل ماده ی خاصی است که می توان از آن برای پر‌کردن برخی فرورفتگی های عمیق صورت استفاده کرد. تزریق ژل در درمان شیارهای عمیق اطراف لب و بینی که به آن «خطوط لبخند» می گویند بسیار مفید است.

از تزریق ژل برای برجسته سازی و افزایش حجم لب و گونه ها نیز استفاده می‌شود.

مواردی دیگر اصلاح چروک های عمیق زیر چشم و درمان برخی فرورفتگی های عمیق پیشانی و مابین ابروها با تزریق ژل امکان پذیر است. نوع ژل مورداستفاده و شیوه ی تزریق آن به‌منظور رسیدن به نتیجه مطلوب از جنبه های بسیار مهم این درمان محسوب می‌شوند. 

تزریق ژل کمک شایانی به برطرف سازی نواقص پوست می کند، در این روش درمانی به شکل قابل توجهی چین و چروک کاهش می یابد. در نتیجه چهره شخص جوان تر و شاداب تر به نظر می رسد.

 

می توان با ترکیب این روش با سایر روش ،لیفت ابرو را انجام داد.

- ماندگاری ابن روش تا 6 ماه است.

- کم هزینه و بی عارضه بودن روش

- قابل تکرار بودن

تزریق ژل در برطرف کردن مشکلات پوستی یک راه موقت یا طولانی مدت است که با استفاده از تزریق مواد پر کننده در قسمت های مختلف ناحیه صورت می تواند از آن استفاده کرد.

 

چه زمانی مناسب برای تزریق ژل می باشد؟

برای تزریق ژل هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و در هر سنی میتوان تزریق نمود. در این کلینیک نوع استاندارد ژل تزریق می‌شود که با بافت های اطراف یکی شده و از نظر قوام با بافت های اطراف یکسان بوده و در ناحیه تزریق سفت شدگی اتفاق نمی افتد. مراجعین در هنگام تزریق ژل و پس‌ از آن هیچ دردی ندارند.

خوشبختانه، هیچ مورد منع تجویز مهمی برای تزریق ژل وجود ندارد و بسیار به ندرت پیش می آید که بیمار در ناحیه تزریق ژل دچار ورم یا کبودی شود. بیمار پس از تزریق می تواند در صحت و سلامت به تنهایی به خانه برگردد.

 

اگر از خطوط لبخند خود ناراضی هستید، اگر خواهان لب هایی زیباتر و جذاب ترید و چنانچه نیازمند برجسته سازی گونه های خود هستید و مایلید تمام این کارها را به‌صورت استاندارد و بسیار ایمن و بدون عمل جراحی انجام دهید با ما تماس بگیرید. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین ظاهر ممکن را بدست آورید.